Napsali nám

Sušené kuřecí

Tak na kuřecí chodím naší čivavce dokonce i já :-) Doporučuji, malá ji má společně s králičím jako nejmilej ..

Zobrazit celou zprávu

Dne: 18.05.2014
Zobrazit všechny
Najdete nás i na Facebooku

Sušené maso

Pamlsků na stránku:

Hovězí aorty (čistý kolagen)

Aorty hovězí, které obsahují čistý kolagen prospívají na klouby, vaziva a kůži. Kolagen je velmi důležitý pro stavbu chrupavek, kloubních pouzder, vazivových tkání, kostí i srsti. Zejména jsou aorty vhodné pro štěňata, malé psy, starší psy a psy v zátěži. Velikost aort se pohybuje od 20 do 25 cm. Balení obsahuje 1 ks. Vše v potravinářské kvalitě! Surovinové složení: Hovězí aorty (čistý ..

Cena: 30,00 Kč

Bez DPH: 26,09 Kč

Hovězí aorty (čistý kolagen) - hvězdičky

Hovězí aorty - hvězdičky, které obsahují čistý kolagen prospívají na klouby, vaziva a kůži. Kolagen je velmi důležitý pro stavbu chrupavek, kloubních pouzder, vazivových tkání, kostí i srsti. Zejména jsou aorty vhodné pro štěňata, malé psy, starší psy a psy v zátěži. Balení obsahuje 1 ks. Vše v potravinářské kvalitě! Surovinové složení: Hovězí aorty (čistý kolagen) - hvězdičky 100% ..

Cena: 25,00 Kč

Bez DPH: 21,74 Kč

Směs zdravých pamlsků

Směs zdravých pamlsků pro psy obsahuje 500 g pamlsků hovězí mls a tuňákový mls, 50 g sušeného hovězího masa a 50 g sušených hovězích jater. Veškeré přísady a komponenty jsou pouze z čerstvých a kvalitních surovin, které jsou v potravinářské kvalitě! Krmný návod: Sušenky nenahrazují základní krmivo, je vhodné podávat je pouze jako pamlsek nebo pochoutku (odměna za výkon, poslušnost)..

Cena: 259,00 Kč

Bez DPH: 225,22 Kč

Sušená hovězí játra 100%

Sušená prvotřídní hovězí játra. Sušené maso patří mezi dietní pamlsky s bohatým zdrojem energie a velkým množstvým plnohodnotných bílkovin. Maso pochází výhradně od regionálního zpracovatele masa a je vždy čerstvé. Vše v potravinářské kvalitě! Surovinové složení: sušená hovězí játra 100% Analytické složky: hrubý protein 62%, hrubé oleje a tuky 11,7%, hrubý popel 4,4% a vl..

Cena: 29,00 Kč

Bez DPH: 25,22 Kč

Sušené hovězí maso 100%

Sušené prvotřídní hovězí maso vlastní výroby. Sušené maso patří mezi dietní pamlsky s bohatým zdrojem energie a velkým množstvým plnohodnotných bílkovin. Maso pochází výhradně od regionálního zpracovatele masa a je vždy čerstvé. Vše v potravinářské kvalitě! Surovinové složení: sušené hovězí maso 100% Analytické složky: hrubý protein 83%, hrubé oleje a tuky 3%, vlhkost 12%..

Cena: 72,00 Kč

Bez DPH: 62,61 Kč

Sušené kuřecí maso 100%

Sušené kuřecí maso vlastní výroby. Sušené maso patří mezi dietní pamlsky s bohatým zdrojem energie a velkým množstvým plnohodnotných bílkovin. Maso pochází výhradně od českého zpracovatele masa a je vždy čerstvé. Vše v potravinářské kvalitě! Surovinové složení: sušené kuřecí maso 100% Analytické složky: hrubý protein 79%, hrubé oleje a tuky 3%, vlhkost 12% Český výrobe..

Cena: 59,00 Kč

Bez DPH: 51,31 Kč
Založeno na 5 recenzích.

Vepřové aorty (čistý kolagen)

Vepřové aorty, které obsahují čistý kolagen prospívají na klouby, vaziva a kůži. Kolagen je velmi důležitý pro stavbu chrupavek, kloubních pouzder, vazivových tkání, kostí i srsti. Zejména jsou aorty vhodné pro štěňata, malé psy, starší psy a psy v zátěži. Balení obsahuje 3 ks. Vše v potravinářské kvalitě! Surovinové složení: Vepřové aorty (čistý kolagen) 100% Český výrobek od č..

Cena: 27,00 Kč

Bez DPH: 23,48 Kč
Založeno na 1 recenzích.